kocyki

kocyki

Bardzo ciekawy wpis: ) kocyki miny są świetne. Delikatny, dwuwarstwowy kocyk miny w pięknym modnym kolorze fuksji z wesołymi sowami. Piękne kocyki miny dla noworodka, niemowlaka i przedszkolaka W naszym sklepie oferujemy More »

koce minky

koce minky

Pledy wełniane nie dość, że pięknie się prezentują, to jeszcze doskonale grzeją. Najczęściej zdobią je fantazyjne sploty i frędzle. Najlepszej jakości koce i kocyki w różnych rozmiarach. Koce polarowe są miękkie w More »

Meble dla wymagających

Meble dla wymagających

Stworzenie wnętrza w domu wymaga dobrego projektanta, który będzie wiedział, co i jak ma być ustawione. Może dizajnerskie meble nam się przydadzą? Tego nie wiemy, ale dowiemy się, jeśli pójdziemy na współpracę More »

Co wiesz na temat drewna i jego wykorzystania?

Co wiesz na temat drewna i jego wykorzystania?

Wiele osób dziś staje przed trudną decyzją zrobienia remontu we własnym domu. Jak się okazuje takie właśnie remonty najczęściej wychodzą nam bokiem bo często nie jesteśmy w stanie wybrać odpowiedniego materiału z More »

Drewno egzotyczne czy krajowe – oto jest pytanie?

Drewno egzotyczne czy krajowe – oto jest pytanie?

Po wielu latach zapomnienia drewno powraca w pełni chwały do budownictwa dekoracyjnego. Dzisiaj coraz częściej spotyka się elementy drewniane zarówno w elewacji zewnętrznej, na ścianach budynków, przy wykończeniu schodów czy na tarasach, More »

 

Wyposaż swój sklep w regały

Odpowiednie wyposażenie sklepu jest niezwykle istotne i ma wpływ na bardzo wiele czynników, które składają się na ogólny sukces. Jeżeli wszystko zostanie idealnie zaplanowane to cały sklep będzie bardzo pozytywnie odbierany przez klientów, a nie trzeba chyba tłumaczyć, że odbije się to dość mocno na znacznym zwiększeniu sprzedaży. Dlatego dążenie do idealnego zagospodarowania powinno być priorytetem. W tym może Ci pomóc specjalistyczny regał magazynowy, którego zastosowanie jest niezwykle uniwersalne. Znakomicie spisuje się w magazynie, ale także nie ma żadnych przeciwwskazań, żeby używać go w sklepie jako reprezentacyjna część sklepu przeznaczona do samoobsługowego korzystanie przez klientów Twojego punktu sprzedaży. Pomyśl jak to może odmienić Twój biznes.

Dlaczego warto zainwestować w regał magazynowy (http://www.fami.com.pl/katalog/regaly/) we własnym sklepie?

Przemawia za tym nie tylko funkcjonalność tego rodzaju wyposażenia, ale również pojemność oraz cały szereg pozytywnych cech charakterystycznych. regał magazynowy zawsze jest niezwykle wytrzymały i posiada ogromną nośność. Dzięki temu można na małej przestrzeni umieścić naprawdę bardzo dużo towaru. A to oczywiście pozwala na bardzo łatwe utrzymanie porządku w całym posiadanym asortymencie, a ma to bardzo wiele zalet, o których prawie nigdy się nie myśli.

Jak wszystko jest ładnie poukładane na sklepie i w magazynie to zawsze wiesz kiedy dany towar się kończy i będziesz mógł bez problemu zrobić zamówienie i uzupełnić to co brakuje. Ułatwi Ci to w znaczący sposób zarządzenie towarem oraz pozwoli oszczędzić czas potrzebny do przygotowania zamówienia. Unikniesz również sytuacji, w której zamówienia się będą powtarzały i jednych produktów będzie o wiele za dużo, a tych, które są naprawdę potrzebne wcale. Regał magazynowy pomieści wiele produktów, które będą w idealnym porządku, a to jest ogromną zaletą nie tylko na sklepie, ale również w magazynie. Dlatego zadbaj o to i przestań walczyć z zamówieniami oraz przeterminowanymi produktami, których za dużo zamówiłeś.