kocyki

kocyki

Bardzo ciekawy wpis: ) kocyki miny są świetne. Delikatny, dwuwarstwowy kocyk miny w pięknym modnym kolorze fuksji z wesołymi sowami. Piękne kocyki miny dla noworodka, niemowlaka i przedszkolaka W naszym sklepie oferujemy More »

koce minky

koce minky

Pledy wełniane nie dość, że pięknie się prezentują, to jeszcze doskonale grzeją. Najczęściej zdobią je fantazyjne sploty i frędzle. Najlepszej jakości koce i kocyki w różnych rozmiarach. Koce polarowe są miękkie w More »

Meble dla wymagających

Meble dla wymagających

Stworzenie wnętrza w domu wymaga dobrego projektanta, który będzie wiedział, co i jak ma być ustawione. Może dizajnerskie meble nam się przydadzą? Tego nie wiemy, ale dowiemy się, jeśli pójdziemy na współpracę More »

Co wiesz na temat drewna i jego wykorzystania?

Co wiesz na temat drewna i jego wykorzystania?

Wiele osób dziś staje przed trudną decyzją zrobienia remontu we własnym domu. Jak się okazuje takie właśnie remonty najczęściej wychodzą nam bokiem bo często nie jesteśmy w stanie wybrać odpowiedniego materiału z More »

Drewno egzotyczne czy krajowe – oto jest pytanie?

Drewno egzotyczne czy krajowe – oto jest pytanie?

Po wielu latach zapomnienia drewno powraca w pełni chwały do budownictwa dekoracyjnego. Dzisiaj coraz częściej spotyka się elementy drewniane zarówno w elewacji zewnętrznej, na ścianach budynków, przy wykończeniu schodów czy na tarasach, More »

 

Wyposaż swój magazyn

System gęstego składowania z platformą sterowaną przez radioto rozwiązanie pozwalające na maksymalne wykorzystanie przestrzeni obiektu. Zastosowanie platformy do przemieszczania ładunku w kanale regału pozwala na zwiększenie gęstości i głębokości składowania oraz na zmniejszenie przestrzeni pomiędzy poziomami składowania. Zastosowanie tego rozwiązania zwiększa wykorzystanie przestrzeni magazynowej aż do trzydziestu procent w stosunku do regałów, a w stosunku do tradycyjnych regałów paletowych rzędowych nawet do stu procent, jednocześnie zapewniając wysoką wydajność magazynu, redukując czas potrzebny na załadunek i rozładunek towarów. Eliminacja wózków widłowych z kanału regału ogranicza koszty związane z uszkodzeniami regałów oraz zapewnia bezkolizyjny ruch palet. Trzeba pamiętać także o odpowiednim wyposażeniu magazynu i postawianiu kontenerów, pojemników, etc. w odpowiednich miejscach tak aby nie zajmowały przestrzeni. Ważnym elementem są także kuwety warsztatowe (http://www.fami.com.pl/katalog/skrzynki-pojemniki-kontenery/), które są bardzo pomoce w składowaniu przedmiotów.

Warsztat tez wymaga odpowiedniego wyposażenia.

Co zakupić gdy chcesz otworzyć warsztat samochodowy? Przede wszystkim potrzebne są nam dobrej jakości meble warsztatowe. Takie, które mimo mycia silnymi środkami czy mechanicznych nacisków, nie zniszczą się tak szybko. Dobre meble warsztatowe wykonane są zazwyczaj ze stali lub z drewna i mają stalowe blaty, które są odporne na zniszczenia. Dodatkowo meble warsztatowe takie jak stoły czy szafki strojące, powinny mieć również dodatkowe szuflady, w których możemy przechowywać drobny sprzęt.

Potrzebne będą tez różnego rodzaju pojemniki i kuwety warsztatowe, w których będziesz mógł przechowywać rozmaite rzeczy. Kolejnym punktem są mniejsze szafki warsztatowe oraz różnego typu wieszaki na narzędzia. Takie meble pozwalają na utrzymanie porządku i szybkie znalezienie tego, czego potrzebujemy tak samo jak kuwety warsztatowe. Narzędzia wiszące na ścianach przyspieszają pracę i pomagają w zachowaniu ładu. Jeżeli chodzi o maszyny i narzędzia samochodowe, to tutaj asortyment zależny jest już wyłącznie od profilu naszej działalności.