kocyki

kocyki

Bardzo ciekawy wpis: ) kocyki miny są świetne. Delikatny, dwuwarstwowy kocyk miny w pięknym modnym kolorze fuksji z wesołymi sowami. Piękne kocyki miny dla noworodka, niemowlaka i przedszkolaka W naszym sklepie oferujemy More »

koce minky

koce minky

Pledy wełniane nie dość, że pięknie się prezentują, to jeszcze doskonale grzeją. Najczęściej zdobią je fantazyjne sploty i frędzle. Najlepszej jakości koce i kocyki w różnych rozmiarach. Koce polarowe są miękkie w More »

Meble dla wymagających

Meble dla wymagających

Stworzenie wnętrza w domu wymaga dobrego projektanta, który będzie wiedział, co i jak ma być ustawione. Może dizajnerskie meble nam się przydadzą? Tego nie wiemy, ale dowiemy się, jeśli pójdziemy na współpracę More »

Co wiesz na temat drewna i jego wykorzystania?

Co wiesz na temat drewna i jego wykorzystania?

Wiele osób dziś staje przed trudną decyzją zrobienia remontu we własnym domu. Jak się okazuje takie właśnie remonty najczęściej wychodzą nam bokiem bo często nie jesteśmy w stanie wybrać odpowiedniego materiału z More »

Drewno egzotyczne czy krajowe – oto jest pytanie?

Drewno egzotyczne czy krajowe – oto jest pytanie?

Po wielu latach zapomnienia drewno powraca w pełni chwały do budownictwa dekoracyjnego. Dzisiaj coraz częściej spotyka się elementy drewniane zarówno w elewacji zewnętrznej, na ścianach budynków, przy wykończeniu schodów czy na tarasach, More »

 

Wirtualna centrala abonencka

Centrala bpx, obecna w firmie, służy monitorowaniu rozmów telefonicznych przeprowadzanych przez pracowników w obrębie przedsiębiorstwa, a także połączeń wychodzących z firmy i przychodzących z zewnątrz. Nowoczesne centrale pbx są w stanie obsługiwać wszystkie rodzaje połączeń przychodzących, a także rozmowy przeprowadzane przy pomocy Internetu. Centrale pbx, posiadające certyfikat Skype Connect, umożliwiają przeprowadzanie wideokonferencji z udziałem około dwustu pięćdziesięciu pracowników i nawiązanie kontaktu z osobami nieobecnymi za pomocą czatu. Współcześnie istnieje także możliwość założenia wirtualnej centrali, znajdującej się w tzw. chmurze.

Centrala pbx działająca w chmurze jest obecnie bardzo często wybieranym rozwiązaniem, które jest stosunkowo tanie i dostępne w ten sposób dla wszystkich przedsiębiorstw. Umożliwia pełne zarządzanie wszystkimi rodzajami połączeń, dlatego pozwala sprawować kontrolę nad ich przebiegiem i ponoszonymi w związku z nimi kosztami, co pozwala na ich redukcję. Jej wdrożenie i użytkowanie jest bardzo proste, nie wymaga udziału specjalistów w dostosowywaniu ustawień centrali do poszczególnych, posiadanych przez nią funkcji. Pozwala to na zaoszczędzenie cennego czasu i ułatwia użytkowanie tym bardziej, że taka centrala udostępnia szereg różnych funkcji, np. nagrywanie rozmów, przeprowadzanie wideokonferencji, korzystanie z poczty głosowej i faxu poprzez Internet. Instalowanie każdej z tych funkcji z osobna mogłoby być bardzo uciążliwe.

Centrala pbx obsługiwana wirtualnie stwarza możliwość ustawienia tzw. warunku czasowego. Za jego sprawą dzwoniący do firmy interesant zostanie poinformowany o dniach i godzinach dostępności konkretnego pracownika. Będzie mógł także zostać przekierowany na rozmowę z użyciem telefonu komórkowego przedstawiciela firmy. Dzwoniący we właściwych godzinach nie będą odrzucani z powodu obciążenia linii, ale ustawiani w kolejce. Pracownicy będą mogli natomiast korzystać z funkcji nagrywania odbywanych rozmów, co stworzy im możliwość późniejszego ich odtwarzania, a to podwyższy efektywność i dokładność ich pracy. W razie potrzeby przeprowadzenia telekonferencji, można zaprosić nawet piętnaście osób do wzięcia w niej udziału i nie muszą one przebywać na terenie swoich biur. Korzystanie z funkcji wysyłania smsów umożliwia prowadzenie akcji promocyjnych wśród klientów, tą drogą można także przypominać kontrahentowi o zbliżającym się terminie spotkania. Wydaje się, więc, że centrala pbx działająca w chmurze może z czasem skutecznie zastąpić inne rodzaje central abonenckich instalowanych w przedsiębiorstwach.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *