kocyki

kocyki

Bardzo ciekawy wpis: ) kocyki miny są świetne. Delikatny, dwuwarstwowy kocyk miny w pięknym modnym kolorze fuksji z wesołymi sowami. Piękne kocyki miny dla noworodka, niemowlaka i przedszkolaka W naszym sklepie oferujemy More »

koce minky

koce minky

Pledy wełniane nie dość, że pięknie się prezentują, to jeszcze doskonale grzeją. Najczęściej zdobią je fantazyjne sploty i frędzle. Najlepszej jakości koce i kocyki w różnych rozmiarach. Koce polarowe są miękkie w More »

Meble dla wymagających

Meble dla wymagających

Stworzenie wnętrza w domu wymaga dobrego projektanta, który będzie wiedział, co i jak ma być ustawione. Może dizajnerskie meble nam się przydadzą? Tego nie wiemy, ale dowiemy się, jeśli pójdziemy na współpracę More »

Co wiesz na temat drewna i jego wykorzystania?

Co wiesz na temat drewna i jego wykorzystania?

Wiele osób dziś staje przed trudną decyzją zrobienia remontu we własnym domu. Jak się okazuje takie właśnie remonty najczęściej wychodzą nam bokiem bo często nie jesteśmy w stanie wybrać odpowiedniego materiału z More »

Drewno egzotyczne czy krajowe – oto jest pytanie?

Drewno egzotyczne czy krajowe – oto jest pytanie?

Po wielu latach zapomnienia drewno powraca w pełni chwały do budownictwa dekoracyjnego. Dzisiaj coraz częściej spotyka się elementy drewniane zarówno w elewacji zewnętrznej, na ścianach budynków, przy wykończeniu schodów czy na tarasach, More »

 

Wąż ciśnieniowy przeznaczony do myjki

Wąż ciśnieniowy przeznaczony jest do transportowania różnych cieczy, zwłaszcza takich, które używane są pod ciśnieniem. Jest on w stanie transportować nie tylko wodę, ale też ścieki i różne chemikalia. Za pomocą takiego węża może być transportowany również gaz ziemny i oleje. Przy pomocy węża ciśnieniowego może być także transportowana woda do myjki, przy pomocy której można przeprowadzić gruntowne porządki zarówno w domu, jak i w ogrodzie. Pomaga ona ograniczyć wydatki związane z dostarczaniem wody potrzebnej do mycia w inny sposób. Niektóre z takich myjek wyglądają podobnie do odkurzaczy czy kosiarek do trawy, tyle, że potrafią one czyścić sprzątane powierzchnie dużo lepiej od samych odkurzaczy czy mopów, w jakiś sposób łączą w sobie cechy posiadane przez elektryczne urządzenia służące do odkurzania oraz przez mopy, służące do wycierania na mokro wcześniej odkurzonych powierzchni. Dlatego mogą być one używane nie tylko w trakcie porządków domowych czy ogrodowych, ale też w trakcie mycia samochodu i narzędzi ogrodowych oraz różnej wielkości tarasów i podjazdów, a nawet elewacji i dachów. wąż ciśnieniowy stanowi integralną część takiej myjki, ale oprócz niego posiada ona zbiornik na środek czyszczący oraz różne końcówki pozwalające na dotarcie do wszystkich zakamarków różnych powierzchni.

Mycie dachów przy użyciu myjki powinno być wykonywane przez osoby, które nie boją się przebywać wysoko nad ziemią. Mogą być one również zabezpieczone przez różne liny podobne do sprzętu używanego w trakcie wspinaczek.

Wąż ciśnieniowy doprowadza wodę do myjki, natomiast w zbiorniku na środek czyszczący znajduje się specjalny preparat odpowiedni do czyszczenia dachów. Myjka przydaje się także do czyszczenia zabrudzonej elewacji budynku, co również wymaga od osoby sprzątającej sporej sprawności fizycznej. Dużo prostsze jest w wykonaniu czyszczenie podjazdów samochodowych, które są płaskimi powierzchniami, ale mogą się na nich znajdować nawet plamy po oleju samochodowym.