kocyki

kocyki

Bardzo ciekawy wpis: ) kocyki miny są świetne. Delikatny, dwuwarstwowy kocyk miny w pięknym modnym kolorze fuksji z wesołymi sowami. Piękne kocyki miny dla noworodka, niemowlaka i przedszkolaka W naszym sklepie oferujemy More »

koce minky

koce minky

Pledy wełniane nie dość, że pięknie się prezentują, to jeszcze doskonale grzeją. Najczęściej zdobią je fantazyjne sploty i frędzle. Najlepszej jakości koce i kocyki w różnych rozmiarach. Koce polarowe są miękkie w More »

Meble dla wymagających

Meble dla wymagających

Stworzenie wnętrza w domu wymaga dobrego projektanta, który będzie wiedział, co i jak ma być ustawione. Może dizajnerskie meble nam się przydadzą? Tego nie wiemy, ale dowiemy się, jeśli pójdziemy na współpracę More »

Co wiesz na temat drewna i jego wykorzystania?

Co wiesz na temat drewna i jego wykorzystania?

Wiele osób dziś staje przed trudną decyzją zrobienia remontu we własnym domu. Jak się okazuje takie właśnie remonty najczęściej wychodzą nam bokiem bo często nie jesteśmy w stanie wybrać odpowiedniego materiału z More »

Drewno egzotyczne czy krajowe – oto jest pytanie?

Drewno egzotyczne czy krajowe – oto jest pytanie?

Po wielu latach zapomnienia drewno powraca w pełni chwały do budownictwa dekoracyjnego. Dzisiaj coraz częściej spotyka się elementy drewniane zarówno w elewacji zewnętrznej, na ścianach budynków, przy wykończeniu schodów czy na tarasach, More »

 

Świetna przygoda dla Ciebie i dziecka to rejs po zagranicznym morzu!

Planujesz wakacje lub spontaniczny wyjazd i nie wiesz gdzie tym razem się wybrać? Jeżeli chciałbyś spróbować czegoś zupełnie innego, być może rejsy morskie to rozwiązanie właśnie dla Ciebie! Takie wyjazdy przeznaczone są dla osób, które uwielbiają morze i nie boją spędzić się na statku kilka dni.

A może kiedyś marzyłeś o karierze żeglarza? Podczas takiego rejsu masz możliwość poznania techniki wiązania węzłów, tego jak steruje się jachtem, dowiesz się także o wielu ważnych aspektach w życiu żeglarza . Jeżeli chcesz wyjechać z dziećmi to oferta Talar-jachting na pewno Ci się spodoba.

Czy nie ma czegoś lepszego niż rejs z najbliższymi? W ofercie rejsy morskie znajdziesz propozycję wyjazdu na Maltę, Sycylię lub wycieczki przy brzegach Grecji. Wyjeżdżając z dziećmi należy liczyć się z tym, że bardzo szybko będą się niecierpliwiły, nudziły. Podczas rejsu Twoje pociechy zapomną czym jest nuda! Będą mogli poczuć się jak mali żeglarze, ustawiając żagle, sterując pod okiem doświadczonego kapitana. rejsy morskie to nie tylko wielogodzinne pływanie. Warto od czasu do czasu gdzieś zakotwiczyć i poszaleć w morzu. Oczywiście, zejścia na ląd są również przewidywane. W rejsach chodzi między innymi, żeby jak najwięcej zobaczyć, zwiedzić. Kiedy tylko pasażerowie statku będą zmęczeni kołysaniem, mogą liczyć na przerwę na lądzie. W tym czasie będzie można pozwiedzać słynne miejsca i zabytki lub wypróbować wspaniałe przysmaki zagranicznej kuchni.

Dla Twojego dziecka, taki wyjazd to szansa na rozwój. Na własne oczy zobaczy ono jak wygląda flora i fauna w innym klimacie, jakie zabytki można zobaczyć na przykład w Grecji. A być może na statku poczuje pasję do żeglugi? Jeśli mały żeglarz ukończył 10 rok życia, może starać się o wydanie patentu ISSA. Aby go zdobyć musi odbyć szkolenie, które można przeprowadzić właśnie podczas rejsu.