Meble dla wymagających

Meble dla wymagających

Stworzenie wnętrza w domu wymaga dobrego projektanta, który będzie wiedział, co i jak ma być ustawione. Może dizajnerskie meble nam się przydadzą? Tego nie wiemy, ale dowiemy się, jeśli pójdziemy na współpracę More »

Co wiesz na temat drewna i jego wykorzystania?

Co wiesz na temat drewna i jego wykorzystania?

Wiele osób dziś staje przed trudną decyzją zrobienia remontu we własnym domu. Jak się okazuje takie właśnie remonty najczęściej wychodzą nam bokiem bo często nie jesteśmy w stanie wybrać odpowiedniego materiału z More »

Drewno egzotyczne czy krajowe – oto jest pytanie?

Drewno egzotyczne czy krajowe – oto jest pytanie?

Po wielu latach zapomnienia drewno powraca w pełni chwały do budownictwa dekoracyjnego. Dzisiaj coraz częściej spotyka się elementy drewniane zarówno w elewacji zewnętrznej, na ścianach budynków, przy wykończeniu schodów czy na tarasach, More »

Sklep i poduszki

Sklep i poduszki

W dzisiejszych czasach bardzo wiele osób zastanawia się nad tym gdzie kupić odpowiednie dla siebie poduszki? I jak się okazuje z takimi poduszkami jest dosyć duży problem ponieważ jeśli chcemy je wykorzystać More »

Sukces  firmy, tylko z odpowiednią promocją

Sukces firmy, tylko z odpowiednią promocją

Przedsiębiorcy, którzy chcą zajść wysoko ze swoją działalnością, muszą prężnie się rozwijać. To jednak nie gwarantuje im sukcesu, trzeba jeszcze zadbać o odpowiednią promocję. Tylko dzięki inwestycji w promowanie marki, produktów oraz More »

 

Roll up wspaniałą reklamą

W słowniku reklamy, powiedzenie roll up oznacza rodzaj ustroju wystawienniczego. Jest to nic innego jak wieszak reklamowy. Wydrukowany obraz promujący jest podwędzony jak i ulokowany w kasecie. Obrazy promujące są wydrukowane na papierze lub na tworzywie Pcv. Roll up obejmuje aluminiową konstrukcję, która jest malusieńka i bardzo prosta w montażu i demontażu. Stanowi on bardzo poręczną formę reklamy, ponieważ zwijamy i przeżuwany kasecie obraz tudzież aluminiowe rurki konstrukcyjne zajmują niedużo miejsca, przez co są wygodnego przemieszczania. Najpopularniejsze, zwykle wybierane wymiary roll upu to 2 m rozciągłości a także szerokość w granicach 85 – 150 cm. Roll upy są niezwykle korzystną odmianą reklamy, dlatego, iż zwijany do kasety obraz może być wymieniany w wielu przypadkach, co gwarantuje sporą wielorakość zdawanej treści. Roll upy są dzisiejszą postacią reklamy, wyglądają bardzo elegancko. Są one niezwykle pospolite w ciągu rynków, konferencji czy prezentacji. Są użytkowane poprzez marki i konsorcja, chcące skutecznie zareklamować oferowane poprzez siebie materiały i usługi. Godne baczności są także roll upy dwustronne. Przynoszą one możliwość opowiedzenia dwóch grafik reklamowych zarazem, po każdej ze stron masztu po jednej. Dodatkowym kozerem jest możliwość zestawu lampek halogenowych, które będą naświetlały produkt, jednocześnie dorzucając klimatu i elegancji całej budów.
Oferta producenta roll upów
Wszelkie wieszaki reklamowe, w tym roll up znajdują się w naszej propozycji. Zarządzamy roll up’ami wielorakich formatów. Wszystkie są zrealizowane nadzwyczaj gruntownie, wyglądają elegancko i nowocześnie. Dbając o komfort naszych petentów, konstruujemy roll upy z aluminium, dzięki z jakiej przyczyny są lżejsze. W co poniektórych wzorcach istnieje możliwość priorytetu koloru konstrukcji (podstawowa kolorystyka do srebrzysty mat). Wszystkie roll upy w zestawie posiadają wygodną torbę do ich spakowania a także transportu. Na wszelkie wszelkie produkty reklamowe, użyczamy długoterminowej gwarancji.