kocyki

kocyki

Bardzo ciekawy wpis: ) kocyki miny są świetne. Delikatny, dwuwarstwowy kocyk miny w pięknym modnym kolorze fuksji z wesołymi sowami. Piękne kocyki miny dla noworodka, niemowlaka i przedszkolaka W naszym sklepie oferujemy More »

koce minky

koce minky

Pledy wełniane nie dość, że pięknie się prezentują, to jeszcze doskonale grzeją. Najczęściej zdobią je fantazyjne sploty i frędzle. Najlepszej jakości koce i kocyki w różnych rozmiarach. Koce polarowe są miękkie w More »

Meble dla wymagających

Meble dla wymagających

Stworzenie wnętrza w domu wymaga dobrego projektanta, który będzie wiedział, co i jak ma być ustawione. Może dizajnerskie meble nam się przydadzą? Tego nie wiemy, ale dowiemy się, jeśli pójdziemy na współpracę More »

Co wiesz na temat drewna i jego wykorzystania?

Co wiesz na temat drewna i jego wykorzystania?

Wiele osób dziś staje przed trudną decyzją zrobienia remontu we własnym domu. Jak się okazuje takie właśnie remonty najczęściej wychodzą nam bokiem bo często nie jesteśmy w stanie wybrać odpowiedniego materiału z More »

Drewno egzotyczne czy krajowe – oto jest pytanie?

Drewno egzotyczne czy krajowe – oto jest pytanie?

Po wielu latach zapomnienia drewno powraca w pełni chwały do budownictwa dekoracyjnego. Dzisiaj coraz częściej spotyka się elementy drewniane zarówno w elewacji zewnętrznej, na ścianach budynków, przy wykończeniu schodów czy na tarasach, More »

 

Niezbędnik początkującego

Coraz to większą popularnością na świecie cieszy się projektowanie aplikacji mobilnych. Nie jest to bynajmniej trend, jak niewielu twierdzi, ale obowiązkowy element niemalże każdego dobrego designera. Nic w tym dziwnego, gdyż według statystyk aż dwadzieścia pięć procent użytkowników korzysta z urządzeń mobilnych, jeśli chodzi o przeglądacie sieci.

Tworzenie interfejsów mobilnych

Warto jednak przyjrzeć się temu tematowi od kuchni. Jeśli chodzi o treść, projektowanie aplikacji mobilnych bazuje na dwóch sposobach: z pomocą strony WWW lub aplikacji natywnej. O wiele wygodniejszą formą dla użytkowników jest korzystanie z aplikacji natywnej. Jedną z wielu jej zalet jest niezaprzeczalnie jej szybkie działanie oraz możliwość korzystania z aplikacji offline. Kolejnym plusem aplikacji natywnej jest tak zwany Look&Feel, czyli dopasowanie Interfejsu pod konkretną platformę. Tworząc aplikację natywną należy pamiętać o tym, iż nasza wyobraźnia ograniczona jest do mniejszej powierzchni ekranu oraz zasad, jakie panują w temacie jej projektowania. Normy i reguły ustalane są z góry, na co nie mamy najmniejszego wpływu. Tworząc aplikacje mobilne musimy zwrócić uwagę na trzy najważniejsze platformy projektowe. to Google Material Design, IOS Human Interface Guidellnes oraz Windows Design. To trzy podstawowe źródła dla osób początkujących, którzy chcą się podszkolić w zakresie projektowania i tworzenia aplikacji mobilnych.

Jak się okazuje projektowanie aplikacji mobilnych nie jest tak łatwe, jak się wydaje. Istnieje jednak uproszczony proces tworzenia aplikacji. Jest on jedna dość złożony i wymaga odrobiny zaangażowania. Jeśli wydaje nam się, że nasza aplikacja jest już gotowa, jesteśmy niestety w błędzie. Na koniec musimy jeszcze przebrnąć przez proces Certyfikacji, który polega na zgłoszeniu do sklepów naszej aplikacji. Osoby do tego powołane muszą dokładnie sprawdzić, czy nasza aplikacja funkcjonuje prawidłowo i czy jest zaprojektowana zgodnie z podstawowymi wymogami. Jeśli nie, może być odrzucona w procesie Certyfikacji.