kocyki

kocyki

Bardzo ciekawy wpis: ) kocyki miny są świetne. Delikatny, dwuwarstwowy kocyk miny w pięknym modnym kolorze fuksji z wesołymi sowami. Piękne kocyki miny dla noworodka, niemowlaka i przedszkolaka W naszym sklepie oferujemy More »

koce minky

koce minky

Pledy wełniane nie dość, że pięknie się prezentują, to jeszcze doskonale grzeją. Najczęściej zdobią je fantazyjne sploty i frędzle. Najlepszej jakości koce i kocyki w różnych rozmiarach. Koce polarowe są miękkie w More »

Meble dla wymagających

Meble dla wymagających

Stworzenie wnętrza w domu wymaga dobrego projektanta, który będzie wiedział, co i jak ma być ustawione. Może dizajnerskie meble nam się przydadzą? Tego nie wiemy, ale dowiemy się, jeśli pójdziemy na współpracę More »

Co wiesz na temat drewna i jego wykorzystania?

Co wiesz na temat drewna i jego wykorzystania?

Wiele osób dziś staje przed trudną decyzją zrobienia remontu we własnym domu. Jak się okazuje takie właśnie remonty najczęściej wychodzą nam bokiem bo często nie jesteśmy w stanie wybrać odpowiedniego materiału z More »

Drewno egzotyczne czy krajowe – oto jest pytanie?

Drewno egzotyczne czy krajowe – oto jest pytanie?

Po wielu latach zapomnienia drewno powraca w pełni chwały do budownictwa dekoracyjnego. Dzisiaj coraz częściej spotyka się elementy drewniane zarówno w elewacji zewnętrznej, na ścianach budynków, przy wykończeniu schodów czy na tarasach, More »

 

Niezawodne sposoby na uzyskanie szczupłej sylwetki

Nie ma ludzi idealnych, ale najważniejsze to czuć się dobrze we własnym ciele. Za szczupła źle, za puszysta też źle. Chociaż nie ukrywając otyłość w dzisiejszych czasach stanowi poważny problem- niestety. Zazwyczaj przeglądając się w lustrze mamy zastrzeżenia co do swojego wyglądu. Czasami słusznie a czasami całkowicie bezpodstawnie. Najwięcej jednak zastrzeżeń mamy do siebie gdy zbliża się lato. Zaczynamy drastyczne diety, które może chwilowo poprawią wygląd, ale niezbyt korzystnie wpłyną na nasze zdrowie. Lepszym rozwiązaniem może okazać się bieżnia i treningi na niej.

Dieta oraz aktywność fizyczna w walce z nadprogramowymi kilogramami.

Nadmierna otyłość oraz problemy z nią związane dotyka coraz większe grono osób. Mimo, ze mówi się o tym głośno niewiele osób podchodzi do tematu poważnie. W wielu przypadkach wystarczy zmiana stylu odżywiania i włączenie aktywności fizycznej do codziennego planu dnia i problem ze zbędnymi kilogramami odszedł by w niepamięć. Niestety zawsze znajdzie się jakieś wytłumaczenie- a to nie ma czasu, to siłownia za daleko itd. Na nic takie tłumaczenia, wystarczy się zmobilizować a wszystko pójdzie już sprawnie. Nikt nie powiedział, ze siłownia to obowiązek, na początek wystarczy bieżnia w domu, codzienne spacery i odpowiednia dobrze zbilansowana dieta. Osoby, które chorują powinny skontaktować się z lekarzem lub dietetykiem, który odpowiednio i indywidualnie dobierze program odchudzania oraz ćwiczeń. A wracając do tematu sprzętu sportowego, organizując mały kont sami stworzymy sobie małą siłownię w domu.

Dla początkujących doskonałym rozwiązaniem okazać się może bieżniaelektryczna, w której sami ustawiamy sobie tempo ćwiczeń. Zaczynajmy od kilku minut dziennie nawet wolnego chodu, a z biegiem dni zwiększajmy dystans. W krótkim czasie sami zauważymy namacalne efekty pracy, ale co najważniejsze poczujemy wielką różnicę w samopoczuciu oraz ogólnym zdrowiu. Nie sprawi problemu wejście po schodach do sąsiadki. Jednym słowem czy nie warto zawalczyć o siebie? Zdrowie jest niczym nieoszlifowany diament- bezcenne.