kocyki

kocyki

Bardzo ciekawy wpis: ) kocyki miny są świetne. Delikatny, dwuwarstwowy kocyk miny w pięknym modnym kolorze fuksji z wesołymi sowami. Piękne kocyki miny dla noworodka, niemowlaka i przedszkolaka W naszym sklepie oferujemy More »

koce minky

koce minky

Pledy wełniane nie dość, że pięknie się prezentują, to jeszcze doskonale grzeją. Najczęściej zdobią je fantazyjne sploty i frędzle. Najlepszej jakości koce i kocyki w różnych rozmiarach. Koce polarowe są miękkie w More »

Meble dla wymagających

Meble dla wymagających

Stworzenie wnętrza w domu wymaga dobrego projektanta, który będzie wiedział, co i jak ma być ustawione. Może dizajnerskie meble nam się przydadzą? Tego nie wiemy, ale dowiemy się, jeśli pójdziemy na współpracę More »

Co wiesz na temat drewna i jego wykorzystania?

Co wiesz na temat drewna i jego wykorzystania?

Wiele osób dziś staje przed trudną decyzją zrobienia remontu we własnym domu. Jak się okazuje takie właśnie remonty najczęściej wychodzą nam bokiem bo często nie jesteśmy w stanie wybrać odpowiedniego materiału z More »

Drewno egzotyczne czy krajowe – oto jest pytanie?

Drewno egzotyczne czy krajowe – oto jest pytanie?

Po wielu latach zapomnienia drewno powraca w pełni chwały do budownictwa dekoracyjnego. Dzisiaj coraz częściej spotyka się elementy drewniane zarówno w elewacji zewnętrznej, na ścianach budynków, przy wykończeniu schodów czy na tarasach, More »

 

Kolorowe etykiety shrink sleeve

Kolorowe etykiety shrink sleeve naklejane są na różnego rodzaju produkty. Nazwa tych etykiet i sposób ich naklejania brzmi bardzo niejasno, ale są to po prostu etykiety świetnie nadające się na butelki i inne opakowania o nietypowych kształtach, a w trakcie ich naklejania stają się pomarszczone i dzięki temu wyglądają bardzo atrakcyjnie. Mogą być produkowane w przeróżnych kolorach, od białego do czarnego. Można je dobierać kolorystycznie do wyglądu opakowań i kupować w różnych wymiarach. Największe wymiarowo etykiety naklejane są na drzwi wejściowe sklepów oraz tablice znajdujące się przed sklepami. Stanowią najlepszą reklamę i zachęcają do wejścia na teren sklepu. Takie etykiety sprawdzają się również przy restauracjach i hotelach zwłaszcza, jeżeli w jednym miejscu znajduje się wiele różnych restauracji, to zdarza się, że wybieramy tą, która potrafi lepiej się zareklamować, a potem dopiero oceniany smak serwowanych w niej potraw. Mniejsze etykiety shrink sleeve mogą być umieszczane w najbardziej nietypowych miejscach sklepu i zwracać uwagę klientów na najróżniejsze produkty dostępne w sprzedaży. Zachęcają one także do skorzystania z promocji oraz dokonania zakupu produktów z limitowanych edycji.

Przeróżne etykiety shrink sleeve produkowane są także na nietypowe butelki, na puszki i słoiki oraz akcesoria dziecięce. Mogą być to dodatkowo etykiety odblaskowe. Etykiety na butelki z napojami kolorowymi bardzo dobrze się na nich prezentują, kiedy są pomarszczone i rzeczywiście sprawiają, że nasza uwaga skierowuje się właśnie na napoje z tego typu etykietami. Wyposażone są w nie najnowsze produkty przeznaczone do picia, produkowane przez nowe marki, ale też klasyczne już napoje, dostępne w sprzedaży od wielu lat zaczynają się pojawiać z nowymi etykietami, które na nowo dodają im atrakcyjności i mogą sprawić, że sięgniemy znowu po napoje, o których już zapominaliśmy. Po ich wypiciu będziemy mogli ocenić, czy warto było sięgnąć po napoje, których od kilku lat już nie piliśmy.