kocyki

kocyki

Bardzo ciekawy wpis: ) kocyki miny są świetne. Delikatny, dwuwarstwowy kocyk miny w pięknym modnym kolorze fuksji z wesołymi sowami. Piękne kocyki miny dla noworodka, niemowlaka i przedszkolaka W naszym sklepie oferujemy More »

koce minky

koce minky

Pledy wełniane nie dość, że pięknie się prezentują, to jeszcze doskonale grzeją. Najczęściej zdobią je fantazyjne sploty i frędzle. Najlepszej jakości koce i kocyki w różnych rozmiarach. Koce polarowe są miękkie w More »

Meble dla wymagających

Meble dla wymagających

Stworzenie wnętrza w domu wymaga dobrego projektanta, który będzie wiedział, co i jak ma być ustawione. Może dizajnerskie meble nam się przydadzą? Tego nie wiemy, ale dowiemy się, jeśli pójdziemy na współpracę More »

Co wiesz na temat drewna i jego wykorzystania?

Co wiesz na temat drewna i jego wykorzystania?

Wiele osób dziś staje przed trudną decyzją zrobienia remontu we własnym domu. Jak się okazuje takie właśnie remonty najczęściej wychodzą nam bokiem bo często nie jesteśmy w stanie wybrać odpowiedniego materiału z More »

Drewno egzotyczne czy krajowe – oto jest pytanie?

Drewno egzotyczne czy krajowe – oto jest pytanie?

Po wielu latach zapomnienia drewno powraca w pełni chwały do budownictwa dekoracyjnego. Dzisiaj coraz częściej spotyka się elementy drewniane zarówno w elewacji zewnętrznej, na ścianach budynków, przy wykończeniu schodów czy na tarasach, More »

 

Jakie są tablice korkowe?

Jednym z podstawowych elementów biura są tablice korkowe. Są to specjalne tablice wykonane z płyty korkowej i obite w koło listwami. Tablice korkowe występują w różnych kolorach jak i różnych rozmiarach. Jednak do najczęściej spotykanych należą tablice korkowe o wymiarach:

– 60 cm x 45 cm
– 90 cm x 60 cm
– 120 cm x 90 cm
– 150 cm x 100 cm
– 180 cm x 120 cm
Jeżeli jednak ktoś potrzebuje tablicy korkowej w innych rozmiarach może ją zamówić. Wykonanie tablicy korkowej jest proste i można nawet wykonać ją sobie samemu.

Gdzie najczęściej spotykamy tablice korkowe?
Najczęściej są one spotykane w biurach. Dzieje się tak ponieważ tablice korkowe służą przede wszystkim do przechowywaniu na nich ważnych informacji. Poprzez specjalne pinezki przyczepia się do tablic korkowych kartki i karteczki z informacjami o których dana osoba nie chce zapomnieć.

Tablice korkowe bardzo często również spotykane są w pokojach dziecięcych i młodzieżowych. Ucząca się młodzież również prowadzi swoje małe zapiski, których nie chce zgubić i dodatkowo na tablicy korkowej wiesza plan lekcji, żeby był pod tak zwaną ręką.

Dodatkowo tablice korkowe można spotkać w domowych gabinetach jak i wszędzie tam gdzie ludzie nie chcą zapominać. Tablice korkowe są doskonałym rozwiązaniem na przechowywanie ważnych informacji w jednym miejscu na które w każdej chwili można spojrzeć.

Inne zastosowanie tablicy korkowej niż na notatki
Tablice korkowe nie muszą być wykorzystywane tylko i wyłącznie do przyczepiania notatek i tak zwanych przypominaczy. W domu mogą mieć również inne zastosowanie. Można spotkać je w zastosowaniu jako ramka do zdjęć. Na tablicach korkowych o różnych rozmiarach można samemu stworzyć tak zwany kolaż, który może zdobić ściany. Dodatkowo tablice korkowe to świetny sposób aby komunikować się z rodziną. W przypadkach gdy przez cały tydzień ze względu na różne godziny pracy czy też zajęć w szkole wszyscy się tylko mijają w drzwiach można na takiej tablicy korkowej zostawiać sobie wiadomości jak i miłe słowa, które każdemu poprawią nastrój.