kocyki

kocyki

Bardzo ciekawy wpis: ) kocyki miny są świetne. Delikatny, dwuwarstwowy kocyk miny w pięknym modnym kolorze fuksji z wesołymi sowami. Piękne kocyki miny dla noworodka, niemowlaka i przedszkolaka W naszym sklepie oferujemy More »

koce minky

koce minky

Pledy wełniane nie dość, że pięknie się prezentują, to jeszcze doskonale grzeją. Najczęściej zdobią je fantazyjne sploty i frędzle. Najlepszej jakości koce i kocyki w różnych rozmiarach. Koce polarowe są miękkie w More »

Meble dla wymagających

Meble dla wymagających

Stworzenie wnętrza w domu wymaga dobrego projektanta, który będzie wiedział, co i jak ma być ustawione. Może dizajnerskie meble nam się przydadzą? Tego nie wiemy, ale dowiemy się, jeśli pójdziemy na współpracę More »

Co wiesz na temat drewna i jego wykorzystania?

Co wiesz na temat drewna i jego wykorzystania?

Wiele osób dziś staje przed trudną decyzją zrobienia remontu we własnym domu. Jak się okazuje takie właśnie remonty najczęściej wychodzą nam bokiem bo często nie jesteśmy w stanie wybrać odpowiedniego materiału z More »

Drewno egzotyczne czy krajowe – oto jest pytanie?

Drewno egzotyczne czy krajowe – oto jest pytanie?

Po wielu latach zapomnienia drewno powraca w pełni chwały do budownictwa dekoracyjnego. Dzisiaj coraz częściej spotyka się elementy drewniane zarówno w elewacji zewnętrznej, na ścianach budynków, przy wykończeniu schodów czy na tarasach, More »

 

Gdzie można opublikować video 360?

Obecne, nowoczesne firmy nie przypominają w żadnym calu tych oglądanych jeszcze kilka lat temu. Teraz przecież w niemalże każdej dziedzinie można wykorzystywać różne urządzenia, rozwiązania i sposoby, które poprawiają jakość lub stan ostateczny danego produktu, czyli w tym przypadku filmu. Każdy, doświadczony internauta wie już doskonale, czym jest video 360. Pozostaje jedynie stwierdzić, w jakich miejscach można je umieszczać. A tych miejsc do dyspozycji jest naprawdę mnóstwo.

Video umieszczone na stronie głównej

Najczęściej z nowatorskich technologii korzystają oczywiście firmy, zakłady lub korporacje. Dla nich wydatki nie grają zbyt dużej roli, bo dzięki wydanym pieniądzom są później w stanie więcej zarabiać. Z tego powodu nie boją się inwestować w kamerzystów lub specjalistów tworzących videa 360. Firmy raczej same ich nie wykonują, bo nie mają na to czasu. Płacą więc za pewne usługi, otrzymują gotowy produkt, a później wstawiają go na swoją internetową stronę firmową, urozmaicając jej wygląd.

Videa umieszczane na blogach

Coraz więcej osób decyduje się na założenie własnego bloga. Można go stworzyć w kilka minut i to zupełnie za darmo, a później umieszczać na nim dowolne treści. Chcąc jednak zdobyć czytelników dla tak niewielkiej strony, warto ją trochę ożywić. Może w tym pomóc video 360, które tak naprawdę jest w stanie nagrać nawet początkujący bloger. Dzięki filmikom jego strona stanie się żywsza i bardziej dynamiczna, co spodoba się każdemu czytelnikowi.

Videa umieszczane na serwisach społecznościowych

Nierzadko również różni ludzie posiadają własny „fan page” na jednym z portali społecznościowych. Aby dołączyło do niego wiele osób, trzeba go regularnie aktualizować i dodawać na niego nowe wpisy i posty. Nie muszą to być jednak wcale konkretne treści, bo internauci niechętnie je czytają. Zamiast tego fan page urozmaici właśnie video 360, które można wstawić na swoją stronę w ciągu kilku sekund. Taka grupa na pewno szybko zdobędzie dla siebie nowych fanów, którzy zostaną z nią na dłużej.