kocyki

kocyki

Bardzo ciekawy wpis: ) kocyki miny są świetne. Delikatny, dwuwarstwowy kocyk miny w pięknym modnym kolorze fuksji z wesołymi sowami. Piękne kocyki miny dla noworodka, niemowlaka i przedszkolaka W naszym sklepie oferujemy More »

koce minky

koce minky

Pledy wełniane nie dość, że pięknie się prezentują, to jeszcze doskonale grzeją. Najczęściej zdobią je fantazyjne sploty i frędzle. Najlepszej jakości koce i kocyki w różnych rozmiarach. Koce polarowe są miękkie w More »

Meble dla wymagających

Meble dla wymagających

Stworzenie wnętrza w domu wymaga dobrego projektanta, który będzie wiedział, co i jak ma być ustawione. Może dizajnerskie meble nam się przydadzą? Tego nie wiemy, ale dowiemy się, jeśli pójdziemy na współpracę More »

Co wiesz na temat drewna i jego wykorzystania?

Co wiesz na temat drewna i jego wykorzystania?

Wiele osób dziś staje przed trudną decyzją zrobienia remontu we własnym domu. Jak się okazuje takie właśnie remonty najczęściej wychodzą nam bokiem bo często nie jesteśmy w stanie wybrać odpowiedniego materiału z More »

Drewno egzotyczne czy krajowe – oto jest pytanie?

Drewno egzotyczne czy krajowe – oto jest pytanie?

Po wielu latach zapomnienia drewno powraca w pełni chwały do budownictwa dekoracyjnego. Dzisiaj coraz częściej spotyka się elementy drewniane zarówno w elewacji zewnętrznej, na ścianach budynków, przy wykończeniu schodów czy na tarasach, More »

 

Fotograf na ślub

Fotograf z przeszłości korzystał w swojej pracy z analogowej lustrzanki, siłą rzeczy ograniczony kosztami, jakie generował zakup negatywów, ich niskimi użytecznymi czułościami oraz niejednokrotnie własną mało rozbudzoną wyobraźnią z braku inspiracji z zewnątrz. Trudno było sobie wówczas wyobrazić sytuację, w której podczas jednego ślubnego reportażu można będzie wykonać tysiąc i więcej ujęć, by móc z nich komfortowo wybrać trzydzieści procent końcowego materiału fotograf na slub dziś dysponuje dobrym aparatem cyfrowym.
Ślubne sesje.
Fotografia od zawsze była pasjonującym i zajmującym hobby. Fotografować chciał niemal każdy. Postęp technologiczny i łatwość w dostępie do sprzętu oraz wiedzy sprawiły, że fotografem może być dosłownie każdy. Kiedy rozejrzymy się wokół siebie, okaże się, że aparat fotograficzny posiadają niemal wszyscy, lustrzanka przestała być sprzętem zarezerwowanym dla zawodowców, a wiedza nagle przestała być tajemna. Jednak dobry fotograf na ślub musi być prawdziwym profesjonalistą z pasją. Wzrost popytu na usługi fotografów ślubnych spowodował w krótkim przedziale czasu podniesienie cen tych usług. Fotografowie z radością odkryli, że chętnych jest więcej, niż mogą przyjąć. Najbardziej topowi w branży, wywindowali ceny do granic abstrakcji, nie tracąc w początkowym okresie impetu i chętnych na ich usługi. Stali się dobrem luksusowym, a dobra luksusowe wymykają się prostym regułom ekonomii i rządzą się swoimi prawami, odporne na dekoniunkturę. Z kolei wzrost cen spowodował, że pokusa by być fotografem ślubnym stała się jeszcze większa. Jak w żadnym innym znanym mi zawodzie fotograf ślubny startujący od przysłowiowego zera mógł bez większego ryzyka zainwestować i odzyskać z nawiązką pieniądze w jeden ślubny sezon. Fotograf na ślub musi być prawdziwym profesjonalistą, mieć talent i wizję artystyczną. Zdjęcia muszą mieć niepowtarzalny klimat, a dobry fotograf musi taki klimat stworzyć lub uchwycić. Fotograf musi mieć także pomysł na zdjęcia ślubne bo para młoda nie zawsze ma ustalony pejzaż i tło swoich zdjęć.