kocyki

kocyki

Bardzo ciekawy wpis: ) kocyki miny są świetne. Delikatny, dwuwarstwowy kocyk miny w pięknym modnym kolorze fuksji z wesołymi sowami. Piękne kocyki miny dla noworodka, niemowlaka i przedszkolaka W naszym sklepie oferujemy More »

koce minky

koce minky

Pledy wełniane nie dość, że pięknie się prezentują, to jeszcze doskonale grzeją. Najczęściej zdobią je fantazyjne sploty i frędzle. Najlepszej jakości koce i kocyki w różnych rozmiarach. Koce polarowe są miękkie w More »

Meble dla wymagających

Meble dla wymagających

Stworzenie wnętrza w domu wymaga dobrego projektanta, który będzie wiedział, co i jak ma być ustawione. Może dizajnerskie meble nam się przydadzą? Tego nie wiemy, ale dowiemy się, jeśli pójdziemy na współpracę More »

Co wiesz na temat drewna i jego wykorzystania?

Co wiesz na temat drewna i jego wykorzystania?

Wiele osób dziś staje przed trudną decyzją zrobienia remontu we własnym domu. Jak się okazuje takie właśnie remonty najczęściej wychodzą nam bokiem bo często nie jesteśmy w stanie wybrać odpowiedniego materiału z More »

Drewno egzotyczne czy krajowe – oto jest pytanie?

Drewno egzotyczne czy krajowe – oto jest pytanie?

Po wielu latach zapomnienia drewno powraca w pełni chwały do budownictwa dekoracyjnego. Dzisiaj coraz częściej spotyka się elementy drewniane zarówno w elewacji zewnętrznej, na ścianach budynków, przy wykończeniu schodów czy na tarasach, More »

 

Fotobudka na wesele – nowoczesna atrakcja uświetniająca przyjęcia

Atrakcje weselne są niezbędne, aby przyjęcie było udane. Państwo Młodzi już na długo przez planowanym weselem wyszukują różne ciekawostki, by uświetnić ten najważniejszy dla siebie dzień. Dobra zabawa na weselu będzie zależała przede wszystkim od dynamicznej, żywiołowej kapeli, która porwie do zabawy weselników. Jednak to nie wszystko. Warto zastanowić się, w jaki jeszcze sposób wpłynąć na świetny klimat i rewelacyjną zabawę. Dobrze jest przejrzeć szeroki wachlarz dostępnych atrakcji weselnych, które w połączeniu ze sobą, nadają imprezie niepowtarzalny klimat.

Jedną z nowszych w Polsce atrakcji, wykorzystywaną na weselach, jest fotobudka na wesele. Zabawa polega na robieniu mnóstwa zdjęć. Zainteresowani wchodzą do pomieszczenia, w którym robione są im serie kilku zdjęć. Fotki drukowane są natychmiastowo, więc nie trzeba czekać na efekty tej zabawy. fotobudka na wesele dodatkowo, poza możliwością robienia zabawnych fotek, proponuje ciekawe gadżety, które dodadzą humoru robionym zdjęciom. Przed wynajmem atrakcji, warto zapoznać się, jakie rekwizyty znajdują się w ofercie. W razie chęci i potrzeby, można dorobić własne, które jeszcze bardziej uświetnią wspólne zdjęcia. Fotobudka oferuje także robienie zdjęć nie tylko przy używaniu rekwizytów, ale także na ciekawych tłach.

Ponadto, do każdego zdjęcia można dodać krótki opis, który zostanie wydrukowany na fotografii. fotobudka na wesele to możliwość zrobienia fotek według uznania – kolorowych, czarno – białych czy w sepii. Ponadto, po skończonej zabawie, całość galerii jest zgrywana na płytę CD. Możliwe jest także zapisanie zdjęć w zabezpieczonej hasłem galerii internetowej, z której w każdej chwili można pobrać wybrane zdjęcia. Fotobudka na wesele to atrakcja, z której mogą skorzystać goście w różnym wieku, mając przy tym tak samo dobrą zabawę, a przy okazji – nietypową pamiątkę z wesela.