kocyki

kocyki

Bardzo ciekawy wpis: ) kocyki miny są świetne. Delikatny, dwuwarstwowy kocyk miny w pięknym modnym kolorze fuksji z wesołymi sowami. Piękne kocyki miny dla noworodka, niemowlaka i przedszkolaka W naszym sklepie oferujemy More »

koce minky

koce minky

Pledy wełniane nie dość, że pięknie się prezentują, to jeszcze doskonale grzeją. Najczęściej zdobią je fantazyjne sploty i frędzle. Najlepszej jakości koce i kocyki w różnych rozmiarach. Koce polarowe są miękkie w More »

Meble dla wymagających

Meble dla wymagających

Stworzenie wnętrza w domu wymaga dobrego projektanta, który będzie wiedział, co i jak ma być ustawione. Może dizajnerskie meble nam się przydadzą? Tego nie wiemy, ale dowiemy się, jeśli pójdziemy na współpracę More »

Co wiesz na temat drewna i jego wykorzystania?

Co wiesz na temat drewna i jego wykorzystania?

Wiele osób dziś staje przed trudną decyzją zrobienia remontu we własnym domu. Jak się okazuje takie właśnie remonty najczęściej wychodzą nam bokiem bo często nie jesteśmy w stanie wybrać odpowiedniego materiału z More »

Drewno egzotyczne czy krajowe – oto jest pytanie?

Drewno egzotyczne czy krajowe – oto jest pytanie?

Po wielu latach zapomnienia drewno powraca w pełni chwały do budownictwa dekoracyjnego. Dzisiaj coraz częściej spotyka się elementy drewniane zarówno w elewacji zewnętrznej, na ścianach budynków, przy wykończeniu schodów czy na tarasach, More »

 

Dziecko, a pomoc psychologiczna

Co zrobić gdy Twoje dziecko przejawia zachowania agresywne? Jeżeli Twoje dziecko dotychczas było grzeczne i spokojne, a nagle zaczęło zachowywać się inaczej, na pewno należy poszukać źródła problemu. Dokąd się udać w takiej sytuacji ? Odpowiedzią jest psycholog dziecięcy Warszawa.

Znajdź źródło problemu

Przyczyn, z powodu których Twoje dziecko stało się agresywne może być naprawdę sporo. Współpraca psychologa z rodzice i dzieckiem jest bardzo ważna, jeśli wydarzyło się coś, co wyzwoliło w Twoim dziecku  pokłady agresji. Wtedy z pomocą przychodzi psycholog dziecięcy Warszawa. Mogą to być kłopoty z rówieśnikami w szkole, czasami dziecko wstydzi się powiedzieć, że nie jest zbyt lubiane przez kolegów z klasy lub osoby z którymi  ma częsty kontakt. Jak wiadomo, dzieci w wieku szkolnym i przedszkolnym potrafią być do bólu szczere i bezpośrednie. Często jedno z dzieci pada po prostu ofiarą. Dzieci w wieku szkolnym są narażone na opinie rówieśników odnośnie do niemal wszystkiego, co więcej bardzo przejmują się opinią koleżanek i kolegów. Która to opinia jest o wiele ważniejsza, w tym wieku, niż zdanie rodziców. Także należy brać pod uwagę każdą ewentualność. Nawet z pozoru, mały dla osoby dorosłej, problem, w oczach dziecka, może urosnąć do niewyobrażalnych rozmiarów. Powiedzenie, że każdy ma swoje problemy, zależnie od wieku  jest w stu procentach prawdziwe. Dla Ciebie problemem może być utrata pracy, rozstanie z partnerem lub inne niepowodzenia, a dla dziecka wykluczenie z zabawy może stanowić poważny kłopot. Nigdy nie lekceważ problemów swojego dziecka, a w razie potrzeby skorzystaj z opcji takiej jak psycholog dziecięcy Warszawa, gdyż spokój Twojego dziecka to także Twój spokój, a jego zadowolenie jest Twoim zadowoleniem. Dziecko, które ma jakiś problem może stać się , nie tyle agresywne, co zamknięte w sobie, jeżeli zauważysz jakiekolwiek objawy dłuższego okresu smutku i apatii swojego dziecka, reaguj koniecznie. Jeśli nie wiesz co mogło być przyczyną udaj się do psychologa, który na pewno znajdzie rozwiązanie problemów Twojego dziecka.