kocyki

kocyki

Bardzo ciekawy wpis: ) kocyki miny są świetne. Delikatny, dwuwarstwowy kocyk miny w pięknym modnym kolorze fuksji z wesołymi sowami. Piękne kocyki miny dla noworodka, niemowlaka i przedszkolaka W naszym sklepie oferujemy More »

koce minky

koce minky

Pledy wełniane nie dość, że pięknie się prezentują, to jeszcze doskonale grzeją. Najczęściej zdobią je fantazyjne sploty i frędzle. Najlepszej jakości koce i kocyki w różnych rozmiarach. Koce polarowe są miękkie w More »

Meble dla wymagających

Meble dla wymagających

Stworzenie wnętrza w domu wymaga dobrego projektanta, który będzie wiedział, co i jak ma być ustawione. Może dizajnerskie meble nam się przydadzą? Tego nie wiemy, ale dowiemy się, jeśli pójdziemy na współpracę More »

Co wiesz na temat drewna i jego wykorzystania?

Co wiesz na temat drewna i jego wykorzystania?

Wiele osób dziś staje przed trudną decyzją zrobienia remontu we własnym domu. Jak się okazuje takie właśnie remonty najczęściej wychodzą nam bokiem bo często nie jesteśmy w stanie wybrać odpowiedniego materiału z More »

Drewno egzotyczne czy krajowe – oto jest pytanie?

Drewno egzotyczne czy krajowe – oto jest pytanie?

Po wielu latach zapomnienia drewno powraca w pełni chwały do budownictwa dekoracyjnego. Dzisiaj coraz częściej spotyka się elementy drewniane zarówno w elewacji zewnętrznej, na ścianach budynków, przy wykończeniu schodów czy na tarasach, More »

 

Droga na szczyt

Wielu ludzi zastanawia się nad tym, co zrobić, aby osiągnąć w swojej pracy menadżerskiej jakieś sukcesy. Zwłaszcza wszędzie tam, gdzie jedna firma obejmuje liczne sektory trudno jest się wybić i znaleźć dla siebie odpowiednią pozycję, kiedy wielu jest tak zwanych konkurentów. Nie da się ukryć, że popadanie w wyścig szczurów nie ma większego sensu, dlatego też najlepiej jest po prostu znaleźć inne, lepsze sposoby na poradzenie sobie z tym zadaniem. Niewątpliwie ciągłe wykazywanie się przed szefem, jako niezawodny pracownik będzie czymś wspaniałym, co pomoże nam odnieść szybki sukces, jednak jak do tego doprowadzić? Czasami postanowienie i upór nie wystarczą, dlatego też potrzebne są i inne narzędzia, takie jak na przykład coaching menedżerski. Będzie on bardzo dobrą podstawą do tego, by zacząć budować swój profesjonalny wizerunek w oczach przełożonych i swoich podwładnych. Dzięki kształtowaniu swoich umiejętności łatwo nabierzemy wprawy we wszystkich tych zadaniach, które w naszej firmie są najważniejsze.

Nie można też zapomnieć o tym, że tego typu szkolenie otworzy przed nami setki innych możliwości. O co chodzi? A o to, że przecież nie musimy przez całe życie pracować w jednej branży, a skoro możemy zmieniać swoje kwalifikacje, to i też przestrzeń, w której będziemy z nich korzystać. Niezwykle ważne jest to, aby jasno określić, czego odkładnie oczekujemy od warsztatów dla menadżerów. Być może naszym celem jest poprawa własnej organizacji? Jeśli tak, to poinformujmy o tym osoby prowadzące. To naprawdę ważne, aby ludzie, którzy organizują coaching menedżerski wiedzieli, czego oczekują uczestnicy. To my sami możemy więc stać się kreatorami spotkań, w których będziemy brali czynny udział.

Dobrze jest też mieć na uwadze, że nie wszystkie firmy organizujące coachingi dla menadżerów robią to najlepiej. Naszym zadaniem będzie wybór takich trenerów, którzy w sposób holistyczny spojrzą na naszą osobę, na nasze zdolności, mocne i słabe strony, a dzięki temu zbudują kompletnym obraz nas samych jako ludzi o określonym kierunku, w jakim mają się rozwijać. Na pewno warto jest wiedzieć, gdzie najczęściej popełniamy błędy pracując i co możemy zrobić, by ich uniknąć. To w naszych rękach leży nasz los, dlatego też zadbajmy o to, by miejsce naszej pracy było przestrzenią, w której w pełni się wykazujemy i dobrze się dzięki temu możemy czuć. Dlatego właśnie wybierając coaching menedżerski możemy liczyć na to, że staniemy się po prostu lepszą wersją samego siebie.