kocyki

kocyki

Bardzo ciekawy wpis: ) kocyki miny są świetne. Delikatny, dwuwarstwowy kocyk miny w pięknym modnym kolorze fuksji z wesołymi sowami. Piękne kocyki miny dla noworodka, niemowlaka i przedszkolaka W naszym sklepie oferujemy More »

koce minky

koce minky

Pledy wełniane nie dość, że pięknie się prezentują, to jeszcze doskonale grzeją. Najczęściej zdobią je fantazyjne sploty i frędzle. Najlepszej jakości koce i kocyki w różnych rozmiarach. Koce polarowe są miękkie w More »

Meble dla wymagających

Meble dla wymagających

Stworzenie wnętrza w domu wymaga dobrego projektanta, który będzie wiedział, co i jak ma być ustawione. Może dizajnerskie meble nam się przydadzą? Tego nie wiemy, ale dowiemy się, jeśli pójdziemy na współpracę More »

Co wiesz na temat drewna i jego wykorzystania?

Co wiesz na temat drewna i jego wykorzystania?

Wiele osób dziś staje przed trudną decyzją zrobienia remontu we własnym domu. Jak się okazuje takie właśnie remonty najczęściej wychodzą nam bokiem bo często nie jesteśmy w stanie wybrać odpowiedniego materiału z More »

Drewno egzotyczne czy krajowe – oto jest pytanie?

Drewno egzotyczne czy krajowe – oto jest pytanie?

Po wielu latach zapomnienia drewno powraca w pełni chwały do budownictwa dekoracyjnego. Dzisiaj coraz częściej spotyka się elementy drewniane zarówno w elewacji zewnętrznej, na ścianach budynków, przy wykończeniu schodów czy na tarasach, More »

 

Co powinno znajdować się w kociej kuwecie

Każdy posiadacz kota, który jest trzymany w mieszkaniu znajdującym się w bloku ma zawsze problem związany z wypełnieniem kuwety. Jeżeli właśnie mieszka się w bloku to zastosowanie piasku nie będzie zbyt dobrym rozwiązaniem z uwagi na bałagan i konieczność częstej wymiany. Dla osób mieszkających na wysokim piętrze będzie to spory kłopot, dlatego zaleca się tutaj postawienie na wydajny i niezwykle ekonomiczny żwirek drewniany dla kota. W ten sposób można sobie pozwolić na dużo mniejszą liczbę zmian przy jednoczesnym zachowaniu czystości na najwyższym poziomie. Żwirek tego rodzaju ma bardzo dobre parametry i jest chętnie wykorzystywany przez właścicieli kotów.

Jakie ciekawe cechy posiada żwirek drewniany dla kota?

Jeżeli chce się mieć najlepsze z możliwych rozwiązań do kuwety dla swojego pupila to właśnie żwirek drewniany dla kota, będzie tym właściwym wyborem. Produkt jest ekonomiczny i nie wymaga zbyt częstych zmian, jego budowa znacząco ułatwia szybkie wymienianie. Dodatkowo chłonność żwirku sięga aż do 700 procent, a wykonanie z sosnowych włókien zapewnia przyjemny zapach drzewa, który znakomicie neutralizuje inne wonie. Nie posiada żadnych chemicznych dodatków, jest w pełni naturalny i nie będzie powodował, żadnych uczuleń ani podrażnień. Dlatego Twój kot z pewnością chętnie będzie z niego korzystał. Kolejnym plusem są właściwości biodegradowalne, które pozwalają na swobodne usuwanie zużytego żwirku drogą sanitarną, a o dla wielu osób będzie znaczącym ułatwieniem. Ten rodzaj żwirku najbardziej doceniają osoby mieszkające w wysokich partiach budynków.

Już jedno napełnienie kuwety wystarcza nawet na kilka tygodni. Żwirek nie przykleja się do łapek i nie przyczepia do sierści, dlatego może być spokojnie stosowany przy długowłosym kocie. Duże opakowanie kosztują niewiele i z tego powodu żwirek drewniany dla kota jest optymalnym rozwiązaniem, które wydaje się być najbardziej ekonomiczne i na wiele zalet. Jeżeli nie wierzysz to koniecznie sprawdź sam jak działa w praktyce, na pewno się nie zawiedziesz.