kocyki

kocyki

Bardzo ciekawy wpis: ) kocyki miny są świetne. Delikatny, dwuwarstwowy kocyk miny w pięknym modnym kolorze fuksji z wesołymi sowami. Piękne kocyki miny dla noworodka, niemowlaka i przedszkolaka W naszym sklepie oferujemy More »

koce minky

koce minky

Pledy wełniane nie dość, że pięknie się prezentują, to jeszcze doskonale grzeją. Najczęściej zdobią je fantazyjne sploty i frędzle. Najlepszej jakości koce i kocyki w różnych rozmiarach. Koce polarowe są miękkie w More »

Meble dla wymagających

Meble dla wymagających

Stworzenie wnętrza w domu wymaga dobrego projektanta, który będzie wiedział, co i jak ma być ustawione. Może dizajnerskie meble nam się przydadzą? Tego nie wiemy, ale dowiemy się, jeśli pójdziemy na współpracę More »

Co wiesz na temat drewna i jego wykorzystania?

Co wiesz na temat drewna i jego wykorzystania?

Wiele osób dziś staje przed trudną decyzją zrobienia remontu we własnym domu. Jak się okazuje takie właśnie remonty najczęściej wychodzą nam bokiem bo często nie jesteśmy w stanie wybrać odpowiedniego materiału z More »

Drewno egzotyczne czy krajowe – oto jest pytanie?

Drewno egzotyczne czy krajowe – oto jest pytanie?

Po wielu latach zapomnienia drewno powraca w pełni chwały do budownictwa dekoracyjnego. Dzisiaj coraz częściej spotyka się elementy drewniane zarówno w elewacji zewnętrznej, na ścianach budynków, przy wykończeniu schodów czy na tarasach, More »

 

Bo apartament musi mieć to coś

Apartament w zakopanem przede wszystkim kojarzy się z luksusem, jedwabnymi poduszeczkami, ciekawym obrazem przedstawiającym jakiś przepiękny kawałek świata oraz niezwykle uroczą łazienką. Oczywiście wybierając się do takiego przybytku jesteśmy przygotowani na to, że będziemy spędzać czas otoczeni pięknem, dobrem i luksusami. W większości przypadków tak jest, ponieważ apartament w zakopanem to doskonały biznes, na którym można zarobić całkiem dobre pieniądze, ale pod jednym warunkiem: taki apartament musi kompleksowo zajmować się goścmi. Co to oznacza w praktyce? W zasadzie kilka dość podstawowych zasad. Przede wszystkim apartament w zakopanem, do którego zapraszamy gości nie tylko z Polski, ale również z zagranicy, przede wszystkim musi być czysty. Ta oczywista dla większości podróżujących, jak i właścicieli obiektów hotelowych uwaga, w rzeczywistości często jest głównym problemem. Tutaj najważniejszą rolę odegra osoba, która odpowiedzialna jest nie tyle za samo sprzątanie, co zarządzanie osobami za nie odpowiedzialnymi. Odpowiedniej jakości zarządzanie zasobami ludzkimi powoli opracowanie modelu pracy, który będzie satysfakcjonował zarówno samych pracowników, jak samych gości hotelu.

Równie istotną kwestią będzie jedzenie. Często zdarza się, że w obiektach tego rodzaju goście mają swoje indywidualne potrzeby i duże oczekiwania wobec usług kulinarnych apartament w zakopanem. Dobrze jest od samego początku zadbać nie tylko o wykształconą załogę w kuchni, ale również o odpowiedniej jakości zaplecze techniczne, aby każda prośba gościa apartamentu mogła zostać spełniona. Wbrew pozorom, w znacznej mierze ocena pobytu w apartamencie możę zależeć właśnie od tego, jaki poziom będzie przedstawiać jego restauracja.

I mowa tutaj oczywiście zarówno o samych potrawach, jak i o zachowaniach personelu pracującego w kuchni. Miejsce takie, jak apartamenty na wynajem musi funkcjonować nienagannie bez względu na dzień tygodnia, czy godzinę doby. Bardzo istotne jest to, aby klient czuł się komfortowo, bezpiecznie i wyjątkowo. Jeżeli uda nam się tego dokonać, to można mieć pewność, że własnie ci klienci wrócą do nas chętnie w kolejnym sezonie, polecając przy okazji nasze usługi swoim rodzinom, przyjaciołom i znajomym.