kocyki

kocyki

Bardzo ciekawy wpis: ) kocyki miny są świetne. Delikatny, dwuwarstwowy kocyk miny w pięknym modnym kolorze fuksji z wesołymi sowami. Piękne kocyki miny dla noworodka, niemowlaka i przedszkolaka W naszym sklepie oferujemy More »

koce minky

koce minky

Pledy wełniane nie dość, że pięknie się prezentują, to jeszcze doskonale grzeją. Najczęściej zdobią je fantazyjne sploty i frędzle. Najlepszej jakości koce i kocyki w różnych rozmiarach. Koce polarowe są miękkie w More »

Meble dla wymagających

Meble dla wymagających

Stworzenie wnętrza w domu wymaga dobrego projektanta, który będzie wiedział, co i jak ma być ustawione. Może dizajnerskie meble nam się przydadzą? Tego nie wiemy, ale dowiemy się, jeśli pójdziemy na współpracę More »

Co wiesz na temat drewna i jego wykorzystania?

Co wiesz na temat drewna i jego wykorzystania?

Wiele osób dziś staje przed trudną decyzją zrobienia remontu we własnym domu. Jak się okazuje takie właśnie remonty najczęściej wychodzą nam bokiem bo często nie jesteśmy w stanie wybrać odpowiedniego materiału z More »

Drewno egzotyczne czy krajowe – oto jest pytanie?

Drewno egzotyczne czy krajowe – oto jest pytanie?

Po wielu latach zapomnienia drewno powraca w pełni chwały do budownictwa dekoracyjnego. Dzisiaj coraz częściej spotyka się elementy drewniane zarówno w elewacji zewnętrznej, na ścianach budynków, przy wykończeniu schodów czy na tarasach, More »

 

Biuro detektywistyczne – oferta usług

Biuro detektywistyczne Wrocław podejmuje się zleceń z różnych dziedzin i o różnym stopniu trudności. Jesteśmy grupą specjalistów zajmujących się poszukiwaniem osób, mienia, jak i świadczących szeroko pojmowane usługi z zakresu prowadzenia obserwacji współmałżonków oraz współmałżonków podejrzewanych o zdradę. Odszukujemy spadkobierców oraz pomagamy w rozwiązaniu zawiłych spraw majątkowych i spadkowych. Specjalizujemy się w sprawach karnych.

Poszukiwanie ludzi – priorytet dla biura detektywistycznego z Wrocławia

Jako wyspecjalizowana w poszukiwaniu grupa, podejmujemy się szukania ludzi z naszego otoczenia: członków rodzin, znajomych. Bierzemy udział w szukaniu dzieci porwanych przez własnych rodziców, odnajdujemy porwanych i korzystając z pomocy specjalistów od przeprowadzania negocjacji, oddajemy porwanych ich bliskim. Pracownicy biura detektywistycznego z Wrocławia świadczą ponadto usługi w poszukiwaniu osób starszych cierpiących na zaniki pamięci, którzy wychodząc z domu, nie potrafili do niego powrócić. Podejmujemy się odnalezienia młodzieży, która z niewyjaśnionych przyczyn opuściła ośrodki, do których została skierowana oraz tych wszystkich, którzy są na tzw. gigancie.

Sprawy dłużników i inne karne

Szukamy również drobnych przestępców i rzezimieszków ukrywających się przed wymiarem sprawiedliwości. Trudnimy się poszukiwaniem uchylających się od płacenia biuro detektywistyczne wrocław alimentów, dłużników alimentacyjnych oraz osoby, które z powodów sobie znanych popadły w zadłużenia.

Sprawy spadkowe

Zajmując się świadczeniem usług, przyjmujemy również zlecenia związane z nabywaniem spadków po krewnych czy znajomych.

Nie zawsze orientujemy się w sytuacji materialnej zmarłego, toteż aby uniknąć przyjęcia długów będących przedmiotem spadku, doradzamy naszym klientom przeprowadzenie stosownych czynności, które pozwolą poznać przedmiot dziedziczenia.

Zdrady i oszustwa małżeńskie

Prowadzimy śledztwa dotyczące spraw małżeńskich. Pozyskujemy biuro detektywistyczne wrocław dowody dla sądu.

Wykonujemy czynności zawarte w ofercie profesjonalnie z należytą precyzja działań oraz poszanowaniem powierzonych nam tajemnic. Gwarantujemy dyskrecję.