kocyki

kocyki

Bardzo ciekawy wpis: ) kocyki miny są świetne. Delikatny, dwuwarstwowy kocyk miny w pięknym modnym kolorze fuksji z wesołymi sowami. Piękne kocyki miny dla noworodka, niemowlaka i przedszkolaka W naszym sklepie oferujemy More »

koce minky

koce minky

Pledy wełniane nie dość, że pięknie się prezentują, to jeszcze doskonale grzeją. Najczęściej zdobią je fantazyjne sploty i frędzle. Najlepszej jakości koce i kocyki w różnych rozmiarach. Koce polarowe są miękkie w More »

Meble dla wymagających

Meble dla wymagających

Stworzenie wnętrza w domu wymaga dobrego projektanta, który będzie wiedział, co i jak ma być ustawione. Może dizajnerskie meble nam się przydadzą? Tego nie wiemy, ale dowiemy się, jeśli pójdziemy na współpracę More »

Co wiesz na temat drewna i jego wykorzystania?

Co wiesz na temat drewna i jego wykorzystania?

Wiele osób dziś staje przed trudną decyzją zrobienia remontu we własnym domu. Jak się okazuje takie właśnie remonty najczęściej wychodzą nam bokiem bo często nie jesteśmy w stanie wybrać odpowiedniego materiału z More »

Drewno egzotyczne czy krajowe – oto jest pytanie?

Drewno egzotyczne czy krajowe – oto jest pytanie?

Po wielu latach zapomnienia drewno powraca w pełni chwały do budownictwa dekoracyjnego. Dzisiaj coraz częściej spotyka się elementy drewniane zarówno w elewacji zewnętrznej, na ścianach budynków, przy wykończeniu schodów czy na tarasach, More »

 

Autoholowanie jedną z ofert pomocy drogowej

Samochód, który z różnych przyczyn utknął na drodze, jest unieruchomiony i niezdolny do dalszej jazdy, potrzebuje fachowej pomocy. Konieczne jest wówczas wezwanie pomocy drogowej, która albo na miejscu uruchomi pojazd, albo usunie go z miejsca, w którym utknął.

Autoholowanie Radom – profesjonalna oferta pomocy drogowej z Radomia. Szybko dojeżdżamy do miejsca awarii czy wypadku. Dobre kwalifikacje i doświadczenie naszych pracowników pozwala na szybką, dokładną diagnozę stanu technicznego samochodu. Dzięki temu jesteśmy szybko w stanie ocenić, czy samochód można naprawić, by jechał on z powodzeniem dalej, czy konieczne jest odholowanie go, w celach bardziej skomplikowanych napraw, wymagających serwisowania u mechanika. Do autoholowania z okolic Radomia używamy specjalistycznych pojazdów, wyposażonych w haki holownicze. Wszystkie pojazdy holownicze, jakimi dysponujemy spełniają wymagane normy. autoholowanie radom – to natychmiastowa reakcja na zgłoszenie oraz gwarancja bezpiecznego odtransportowania uszkodzonego pojazdu z drogi pod wskazane przez jego właściciela miejsce.

Autoholowanie z Radomia i okolic jest wykonalne tylko, jeśli samochód uległ niewielkiej stłuczce, bądź awarii, ale jest na tyle sprawny, że może się poruszać przy pomocy pojazdu holowniczego. Jeśli zaś samochód uległ poważniejszemu wypadkowi, przez co holowanie jest niemożliwe, oferujemy na życzenie klienta sprowadzenie lawety.

Dysponujemy spełniającymi wszystkie normy krajowe i europejskie pojazdami, które transportują inne pojazdy mechaniczne. Lawetujemy samochody osobowe, ciężarowe, dostawcze, tiry, ale także motocykle, quady, ciągniki i kombajny.

Pomoc drogowa kojarzy się głównie właśnie z holowaniem i lawetowaniem samochodów. Jednak zakres jej usług jest znacznie szerszy. Oferujemy także wyciąganie aut z rowów i poboczy, czynności wulkanizacyjne, dowożenie paliwa, otwieranie samochodów, czy sporządzanie dokumentacji fotograficznej w razie wypadku oraz współpracę z rzeczoznawcami.